hide

Need a gift for a gifted musician?

The SoundCloud Premium accounts also come as virtual gifts and it takes only two minutes to get one. Head over to our Gift page and check out the different Premium accounts starting at only €29 per year.

Gift page

About

ZENon - razem z Moptronem wychowali się na jednym osiedlu, ich drogi spotkały się wiele lat temu i niemalże od samego początku towarzyszył im drum and bass. Gdy tylko otworzyła się przed nim możliwość tworzenia własnych mixów, zabrał się za to dając z siebie wszystko. Po długim okresie zagłębiania się w zakamarki muzyki postanowił powoli wdrażać się w tajniki produkcji inwestując w podstawowy sprzęt i słuchając się rad polskich producentów Brainpain`a czy Yabol`a.
Od 2004 roku skilluje swoją technikę razem z Moptronem, ich współpraca z Prototype'm (grafika / webdesign) zaowocowała powstaniem kolektywu Yellow Label, pod tą banderą po raz pierwszy zagrali 3 lipca 2009 roku w Poznaniu.
2010 rok był rozpoczęciem podróży jaka jest występowanie na terenie całego kraju jak i jako support gwiazd z za granicy
Yellow Label rozpoczęło 2011 rok od uderzenia edycjami PRSPCT Night i Subsistenz Night którego edycja powróciła w połowie roku pod szyldem Strikes Back, a w upalne lato wystąpili na 9 edycji Czeskiego Festiwalu Music & Jugging Festival
W 2012 roku wystąpił na 3 edycjach Therapy Sessions, polskiej edycji Let It Roll oraz na festiwalach: Imagination Festival, Hoofbeats Open Air, Vendeta Open Air czy cyklicznych imprezach Slim Slam Drum czy My Head Is Dubby... W tym właśnie roku otworzyły się też przed nim nowe drzwi z napisem "produkcja"

Grał u boku takich DJ`ów jak:

Machine Code
Current Value
Dean Rodell
Thraher
Robyn Chaos
The Panacea
Limewax
DJ Hidden
Katharsys
Counterstrike
Dub Elements
The Sect
Peter Kurten
Lowroller
Cooh
Switch Technique
Forbidden Society
Calyx
Jade
Morebeat
No Money
Concord Dawn
Matrix & Futurebound
Xilent

Yellow Label – formacja muzyczna zajmująca się promocja d`n`b na terenie kraju i za granicą, trio w składzie Moptron & ZENon (muzyka) Clinic aka Prototype (web, grafika)

ZENonYL Lucas, P-ce, Poland

Follow Share a track
 • Play
  0.00 / 5.14
  Hide the comments
 • ZENon - Promo2014 Artwork

  ZENon - Promo2014

  ZENonYL on February 19, 2014 21:25
  Play
  0.00 / 59.25
  Hide the comments
 • Black Sun Empire & Nymfo - Kempi (ZENon RMX) Artwork

  Black Sun Empire & Nymfo - Kempi (ZENon RMX)

  ZENonYL on April 11, 2011 10:02

Share to WordPress.com

If you are using self-hosted WordPress, please use our standard embed code or install the plugin to use shortcodes.
Add a comment 0 comments at 0.00
  Click to enter a
  comment at
  0.00