Track artwork

Presheva - sprovë e re sigurie në rajon

mkdiversity on January 22, 2013 12:11

Play
0.00 / 4.13
Hide the comments

Stats for this track

This Week Total
Plays 16

Uploaded by

 • Report copyright infringement

  More tracks by mkdiversity

  Македонските медиуми „поттикнувачи“ на протестите

  Mediet maqedonase “nxitëse” të protestave

  Politikë Sado – Mazo

  E ardhmja për të rinjtë – privilegjet për pensionistët

  Легитимност со релативност

  View all

  A po vihen marrëdhëniet mesh shqiptarëve dhe serbëve sërish në sprovë?
  Pas heqjes së përmendores së UÇPMB-së në Preshevë nga ana e autoriteteve serbe, reagimi i shqiptarëve ka qenë i fuqishëm në gjithë Ballkanin. Nga ana tjetër zyrtarët serbë thonë se gjithçka ka qenë brenda ligjit.

  Nazim Rashidi analizon

  Add a new comment

  You need to be logged in to post a comment. If you're already a member, please or sign up for a free account.

  Share to WordPress.com

  If you are using self-hosted WordPress, please use our standard embed code or install the plugin to use shortcodes.
  Add a comment 0 comments at 0.00
   Click to enter a
   comment at
   0.00