hide

Need a gift for a gifted musician?

The SoundCloud Premium accounts also come as virtual gifts and it takes only two minutes to get one. Head over to our Gift page and check out the different Premium accounts starting at only €29 per year.

Gift page

About

To all abroad producers and rappers, yes I am to collab with you if you want it. I rap basically since 1998 but had some brakes. I do it on professional level but I don't take money for it just as I don't pay for beats or feats. If you like what I do and you respect my style we can do some dope tracks together.. I don't do this for money or fame #pure hiphop

robie sobie rapsy i jaram się tym jak bym ciągle miał 17 lat.. a było to kilkanaście lat temu. Kocham dobre bity i wierze w to, że współczesny hh to nie tylko to lanserskie gówno z klipami i bragga pod publikę w plastikowym podziemiu, ale też prawdziwa zajawka i głębszy sens, bez planów na fejm czy legal.

Jak jesteś producentem i wyślesz mi dobry bit to wspólnie zrobimy dobry track, gwarantuję!
Zawsze 50% to bit i 50% rap więc rachunek jest prosty, jak ktoś z nas spierdoli nigdy nie osiągniemy 100% satysfakcji z traku, a przecież chodzi o to żeby to było mistrzostwo! ;)

Luka a.k.a. Nounejm Luka WOD, Warsaw, Poland

Follow

Share to WordPress.com

If you are using self-hosted WordPress, please use our standard embed code or install the plugin to use shortcodes.
Add a comment 0 comments at 0.00
    Click to enter a
    comment at
    0.00