hide

Need a gift for a gifted musician?

The SoundCloud Premium accounts also come as virtual gifts and it takes only two minutes to get one. Head over to our Gift page and check out the different Premium accounts starting at only €29 per year.

Gift page

About

John Massive (jzd promotion, CZ)

John Massive (vlastním jménem Jan Masař, *1991 Vsetín) je trance & progressive DJ a producent, který pod hlavičkou JZD promotion hraje především na klubových akcích na severní Moravě.

John Massive o hudbu projevoval zájem od útlého dětství a na základní škole už ve svých 15 letech působil v amatérském divadelním seskupení jako zvukař. O něco později chodil na své první taneční party a zlom přišel v roce v roce 2007, kdy začal sám jako DJ hrát pro kamarády na menších parties s elektronickou taneční hudbou. O rok později namixoval své první sety a postupem času se dostal i k opravdovému DJingu v hudebních klubech na Valašsku - např. v A-clubu Slavičín, Kravínu ve Valašských Kloboucích nebo Bunkr-Clubu ve Vsetín.

Od roku 2011 John skládá své první skladby v FL Studiu. A protože zjistil, že pro vlastní tvorbu nutně potřebuje mít své midi - klávesy, obratem si je pořizuje (M-Audio Keystation 88 es). V současné době tvoří v Abletonu Live a má za sebou už několik povedených tracků ve stylu trance, progressive. Ty dal zatím zájemcům k poslechu na serveru iDJ a na jejich oficiální vydání se teprve chystá.

Zkušený matador a promotér DJ Martini na jeho adresu říká: „Je to nejnadanější mladík, kterého jsem v širokém okolí za poslední dobu poznal.“

John Massive má rád electro a trancové sety s postoupnou gradací s prvky progressivu a příjemných vokálů.

Johnmassive John Massive, Vsetin, Czech Republic

Follow
 • A Comment on Nifra's
  Play
  Nifra live @ Halloween night with Armin van Buu...
  on November 01, 2012 16:51

  masaker !!

  .Marcel Woods - The Bottle (Marcus Schossow remix)

 • A Comment on Johnmassive's
  Play
  John Massive - Reaktor (Original Mix) at 3.00
  on August 05, 2012 16:20

  mohl být lepší . :) :D

Share to WordPress.com

If you are using self-hosted WordPress, please use our standard embed code or install the plugin to use shortcodes.
Add a comment 0 comments at 0.00
  Click to enter a
  comment at
  0.00