hide

Need a gift for a gifted musician?

The SoundCloud Premium accounts also come as virtual gifts and it takes only two minutes to get one. Head over to our Gift page and check out the different Premium accounts starting at only €29 per year.

Gift page

About

@ TT Production Records , Producer & DJ , Pioneer DJ .Murat Tokat (Dj TT). Türkiye’nin Antalya şehrinde 07.01.1983 yılında dünyaya gelmiştir. Murat’ın çocukluk yıllarında dans müziğini takip etmesi ve müziğe olan tutkusunu ilerletmesi ben bu müziği nasıl daha iyi yapabilirim merakıyla ve tecrübesiyle başladı. İlkokul yıllarından beri radyo kanallarını takip ederek müzikleri ve müzik türlerini anlamaya, tanımaya çalıştı. 1998 yılında çok yakın arkadaşı Muhammet Gebecelioğlu ve Areth Kurt desteği ile Producer & Dj’lik mesleğine atılmıştır.
Murat Tokat müziği ses olarak görmekten çıkıp, teknik bakımdan’da kendisini yetiştiriyordu. Bununla beraber kendi tarzına kendi müziğine ve prodüksiyonlarına çok önem vermeye başladı. Müzik konusunda bir çok alanda kendisini geliştirdi. Kullandığı müzik yazılımlarıyla farklı soundlar üzerine yoğunlaştı. Müziğe sadece electronic olarak bakmayan Murat 2000 yılında ilk aranjesi Olan Underground isimli track ile Antalya Underground rap camiasına giriş yaptı. Çoğu konserlere katıldı. R&b ve Hiphop Setleriyle bu yıl içerisinde Antalya piyasasında göz doldurdu. Antalya piyasasına isim vuran 3 Kural Grubunun DJ oldu ve işte müzik hayatına başlama aşamasının ilk adımlarını ve meyvelerini burada yemeye başladı. 2002 yılında studyo ortamında ilk vokal kayıtlarına ve mixlerine başladı. Teknoloji geliştikçe, Murat bir o kadar daha kendini geliştirmeye azim gösteriyordu. Bu zaman içinde House Müziğin öncüleri olarak bilinen Frakie Knuckles, Fatboy Slim, Derreck Carter gibi isimlerden etkilenerek, house müziğe meak sardı. House ve Disco ağırlıklı klasikleri mixleyerek çıkardığı setleriyle büyük beğeni toplayan Murat Tokat başarılarını devam ettirdi.
Ortaokul ve liseyi antalyada bitirdikten sonra 2003/2004 yılları arasında vatani görevini başarılı bir şekilde tamamladı. Küçük clublerde, home partilerde performans sergilemeye başladı ve 2005 yılında ilk live setini zamanının en iyi mekanlarından olan buzul club en yeni remix parçaları ile o geceyi süsledi. Bununla birlikte başarılarının devamı peş peşe gelmeye başladı. Antalya’nın ve Alanya’nın artı Alanya çevresinin bir çok otelinde ve clublerinde istikrarlı adımlarla başarılarından söz ettirmeye başladı. Kendine olan özgüveni ile müziklerinde insanlarla iletişimi seçen ve tek düze müzik kültüründen uzak olan Murat Tokat hazır müşteri potansiyeline ve tamamen kendi dinleyici kitlesine ulaşmaya çalışmıyordu. Müziklerinde çoğunlukla popüler müzik ön palanda olmuştur. Hem Mikrofonda, hem DJ setinde profesyonel ve enerji dolu bir set yaratarak eşsizliğini gösteriyordu. Amacı sadece bir iş sahibi olmak değil, aynı zamanda gelecek adına bilgi, müzik, çevre ve teknoloji gibi alanlarda insanoğlu için yararlı bir şeyler yapabilmeyi hedeflemek oldu. Çünkü gelecek daima bilgi ve teknoloji sektöründe olmaya devam edecektir. İşte bu yüzden inandığı tek gerçek: başarı ve gelecek bilgi ile değil bilgiye sahip olan beyni yönetebilmekle edinilir mantığı ile producer & Pionner Pro Dj Murat Tokat başarıya,azme ve güce sahip olduğuna inanarak hareket etmiş ve bu yola baş koymuştur.

2010 senesinin başlarında, Akdeniz bölgesi Antalya’da bir ilki gerçekleştirdi ve Dj okulu açtı TT Production Records kapsamında birçok clubte organizasyonlar düzenledi ve bu ismi bir marka haline getiren Tokat. Dj okulunda verdiği Workshoplarla Piyasaya birçok iyi dj kazandırdı. Bunun yanı sıra çok iyi bir studyo ya sahip olmasının da getirdiği artıları kullanarak Antalya’da müzik piyasasında büyük bir önem kazanmaya başladı. TT Production Records isimli studyo ortamında dj leri live setlerini, rock gruplarının live hücum kayıtlarını ve vokal kayıtlarını Underground piyasasında bulunan rap gruplarının vokal kayıtlarını ve aranjelerini en kaliteli şekilde sergilemeye devam etti.

YepYeni Duzenlemeler Ve Remixler İçin Takipte Kalın...
Yep ... für neue Vorschriften und Remixes Stay tuned
Yep ... Stay tuned for new regulations and Remixes
Sí ... Estén atentos para las nuevas regulaciones y Remixes
Да ... Ждите новых правил и Ремиксы

www.facebook.com/djmurattokat
www.twitter.com/djmurattokat
www.mixcloud.com/djmurattokat
www.youtube.com/user/djmurattokatt
https://tr.foursquare.com/djmurattokat

djmurattokatt Murat Tokat, @ TT Production Records , Producer & DJ , Antalya, Turkey

Follow Share a track
 • Mashup
 • Bootleg
  Play
  0.00 / 6.17
  Hide the comments
 • Bootleg
 • Bootleg
 • Bootleg
 • Mashup
 • Mashup\Bootleg

Share to WordPress.com

If you are using self-hosted WordPress, please use our standard embed code or install the plugin to use shortcodes.
Add a comment 0 comments at 0.00
  Click to enter a
  comment at
  0.00