Track artwork

Symbiotic Sounds - Congo Bongo

bassandculture on December 08, 2012 11:44

Stats for this track

This Week Total
Plays 560
Comments 1
Favoritings 12
Downloads 1 77

Uploaded by

 • Report copyright infringement

  In 3 Sets

  In 1 Group

  Impreza z gościnnym udziałem Umby to nie wszystko, co w grudniu ma dla was Bass & Culture. Tym razem Mikołaj jest bardziej hojny i dostarczył nam dwa doskonałe, ekskluzywne tracki, które możecie pobrać za darmo z naszego Soundclouda.

  I nie jest to jednorazowa akcja!
  Latem 2013, może jeszcze przed wakacjami, chcemy wydać płytę CD z numerami nagranymi specjalnie dla B&C. Do tego czasu, co miesiąc premierę będą miały dwa tracki od różnych artystów, których mamy zamiar uzbierac około 12-14. Wtedy dopiero zaskoczymy was wszystkich doskonałą jakością polskiej elektroniki wydaną na CD.

  Podczas grudniowej edycji B&C premierowy kawałek dostarczył nasz gość Umba. Jeden z pionierów funky nad Wisłą w numerze "Mess" daje upust swoim fascynacjom oldschoolowym Detroit przefiltrowanym przez fascynujące ścieżki basowo-tanecznych hybryd. Krótko mówiąc doskonały funk, doskonałe techno. Parkietowy killer wiozący od pierwszego bitu do samego końca. "Congo Bongo" Symbiotic Sounds w niczym nie ustępuje poczynaniom Umby w kontekście parkietowych aspiracji, ale klimat i tempo numeru to zupełnie inna bajka. SS frywolnie igra z popularnym ostatnio trap music, do syntezatorowych zagrywek dodając klimatyczne tła i szczyptę funkowych fajerwerków

  1 Comment

  1 timed comment and 0 regular comments

  Add a new comment

  You need to be logged in to post a comment. If you're already a member, please or sign up for a free account.

  Share to WordPress.com

  If you are using self-hosted WordPress, please use our standard embed code or install the plugin to use shortcodes.
  Add a comment 0 comments at 0.00
   Click to enter a
   comment at
   0.00